Zpět na Úvodní stránku Ozdoba hlavního nadpisu

Horalský kalendář

Spodní ozdoba nadpisu
Nejbližší vystoupení
Spodní ozdoba nadpisu
Masopust v Hostinném
V sobotu 22. února 2020 se spolu po obědě sejdeme na krásném náměstí v Hostinném pod obry a užijeme si tam všech radostí, barev, vůní i chutí, které nám tam přinese masopoust.

Nejbližší zkouška
Spodní ozdoba nadpisu
Pěvecká zkouška
V pátek 14. února 2020 od 18:00 v Malém sálu KD Střelnice ve Vrchlabí.

Taneční zkouška
V pátek 14. února 2020 zkouška NENÍ.

Zkouška scénického tance
V pondělí 17. února 2020 od 19. hodiny v Malém sálu KD Střelnice ve Vrchlabí.

Máte-li chuť nás poznat a případně se k nám přidat, nerozpakujte se na některou z našich zkoušek přijít podívat. Budete vřele vítáni.


Nadcházející vystoupení
Spodní ozdoba nadpisu
Masopust v Hostinném
Dobře bude v sobotu 22. února od 14. hodiny v Hostinném, bude se tam pořádně jíst a pít, bude se tam vzpomínat na dávný příjezd prvního vlaku, bude tam plno typických i netypických masopustních maškar... a také se tam bude hrát, zpívat a tancovat. Už se tam moc těšíme. Podrobnosti se dávají na vědomost na adrese

http://hostinne.info/masopust-hostinne/a-8165/p1=11420.

Masopust v Nové Pace
Neděli před Masopustním outerkem říkali lidé různě - Masopustní neděle, Quinquagesima, Esto mihi... nejkrásnější je však v našich očích název Taneční neděle. Kdo by měl chuť si zatancovat s námi, bude mít příležitost právě v tu neděli, která letos padne na 23. únor v Nové Pace.

Velikonoční trhy na Sychrově
4. a 5. dubna bude v parku u krásného novogotického zámku Sychrova hezky, veselo a pořádně živo. Šikovný řemeslníci budou vyvolávat, vychvalovat a prodávat jedinečné dílo svých rukou a uprostřed rozkvétající a rašící přírody se bude příchod jara oslavovat i tancem a zpěvem. V neděli 5. dubna se k té vší kráse přidáme i my s našimi písničkami a tanci.

O dalších vystoupeních jednáme a včas vám dáme vědět o každé příležitosti, při níž se s vámi s radostí setkáme.

Horalské zkoušky
Spodní ozdoba nadpisu
Zkoušky Krkonošského Horalu se konají v Kulturním domě Střelnice ve Vrchlabí, obvykle v Malém sálu, někdy i na jevišti Velkého sálu.

Zkoušky seniorského tance
Každé pondělí mezi 18:00 a 19:00 hod. schází se horalské pěnice, pěvci i někteří tanečníci a společně zpívají a tancují tance, připomínající dávný život krkonošských horalů i jeho radosti.

Pěvecké zkoušky aneb posezení s muzikou
Každý pátek mezi 18. a 19. hodinou se schází naše pěnice a pěvci, aby si společně zapěli naše krkonošské písničky. Kdybyste měli chuť jít si zazpívat s námi, jste vítáni. Aktuální informace o konání zkoušky získáte na čísle 737 430 766.

Taneční zkoušky
Každý pátek od 19:00 do 21:00 je v Malém sále na Střelnici veselo - tančí se tam polka veselá prokládaná vobkročáky, valčík a především naše krkonošské tance - řemeslnické, rozverné i romantické. Přijďte si zatančit s námi...

Při zrušení zkoušky se posílají sms zprávy členům souboru.