Zpět na Úvodní stránku Ozdoba hlavního nadpisu

Horalský kalendář

Spodní ozdoba nadpisu
Nejbližší vystoupení
Spodní ozdoba nadpisu
Tuláčkovy slavnosti - perlářské
V sobotu 29. září bude na náměstí v Poniklé hezky - na dalším ročníku oblíbených slavností se tam bude vzpomínat na slavnou ponikelskou muzikantskou rodinu Tuláčků i na šikovné řemeslníky, jejichž skleněné perly a ozdoby proslavily Poniklou po celém světě. My tam s našimi písničkami a tanci nejen perlářskými vystoupíme od 13:30.

Nejbližší zkouška
Spodní ozdoba nadpisu
Zkouška scénického tance
V pondělí 15. října 2018 je zkouška ZRUŠENÁ kvůli pokračujícím opravám na Střelnici.


Pěvecká zkouška
V pátek 19. října 2018 od 18:00 hod. v Malém sále KD Střelnice ve Vrchlabí.

Taneční zkouška
V pátek 19. října 2018 od 19:00 hod. v Malém sále KD Střelnice ve Vrchlabí.

Máte-li chuť se přidat k Horalu, neváhejte a přijďte se na některou z našich zkoušek podívat. Budete vřele vítáni.


Nadcházející vystoupení
Spodní ozdoba nadpisu
VIII. Tuláčkovy slavnosti - perlařské
Vh Poniklý, tam bude šejdovec, terlovať tam bude pellář, šeuc... kdepak šejdovec, veliká sláva v sobotu 29. září 2018 bude - oslava řemesla, které dalo chudým ponikelským horalům obživu a proslavilo Poniklou široko daleko. Program najdete na adrese http://www.ponikla.cz/obcan/kultura-2/viii-tulackovy-slavnosti-perlarske-280_99cs.html. My v něm máme místo od 13:30 a budeme hrát, zpívat a tancovat asi hodinu.

O dalších vystoupeních jednáme a včas vám dáme vědět o každé příležitosti, při níž se s vámi s radostí setkáme.

Horalské zkoušky
Spodní ozdoba nadpisu
Zkoušky Krkonošského Horalu se konají v Kulturním domě Střelnice ve Vrchlabí, obvykle v Malém sálu, někdy i na jevišti Velkého sálu.

Zkoušky scénického tance
Každé pondělí mezi 18:00 a 19:00 hod. schází se horalské pěnice, pěvci i někteří tanečníci a společně zpívají a tancují tance, připomínající dávný život krkonošských horalů i jeho radosti.

Pěvecké zkoušky aneb posezení s muzikou
Každý pátek mezi 18. a 19. hodinou se schází naše pěnice a pěvci, aby si společně zapěli naše krkonošské písničky. Kdybyste měli chuť jít si zazpívat s námi, jste vítáni. Aktuální informace o konání zkoušky získáte na čísle 737 430 766.

Taneční zkoušky
Každý pátek od 19:00 do 21:00 je v Malém sále na Střelnici veselo - tančí se tam polka veselá prokládaná vobkročáky, valčík a především naše krkonošské tance - řemeslnické, rozverné i romantické. Přijďte si zatančit s námi...

Při zrušení zkoušky se posílají sms zprávy členům souboru.