Zpět na Úvodní stránku Ozdoba hlavního nadpisu

Horalský kalendář

Spodní ozdoba nadpisu
Nejbližší vystoupení
Spodní ozdoba nadpisu
Krkonošská kuchyně
V sobotu 21. července od 14:30 budeme zhruba hodinu zpívat a tancovat pro radost a dobré zažití všem, kteří zavítají na oslavu kuchyně krkonošských horalů do Rokytnice nad Jizerou.

Nejbližší zkouška
Spodní ozdoba nadpisu
Pěvecká zkouška
V pátek 20. července 2018 od 18:00 hod. v Malém sále KD Střelnice Vrchlabí.

VELKÁ ZKOUŠKA
V pátek 20. července 2018 od 19:00 hod. v Malém sále KD Střelnice Vrchlabí.

Zkouška scénického tance
V pondělí 23. července 2018 od 18:15 v Malém sále KD Střelnice Vrchlabí.

Pěvecká zkouška
V pátek 27. července 2018 od 18:00 hod. v Malém sále KD Střelnice Vrchlabí.

Taneční zkouška
V pátek 27. července 2018 od 19:00 hod. v Malém sále KD Střelnice Vrchlabí.

Máte-li chuť se přidat k Horalu, neváhejte a přijďte se na některou z našich zkoušek podívat. Budete vřele vítáni.


Nadcházející vystoupení
Spodní ozdoba nadpisu
Krkonošská kuchyně Rokytnice nad Jizerou
Mňam, to si pochutnáme. V sobotu 21. července odpoledne totiž budeme v Rokytnici nad Jizerou na pobytí s převelice svůdným jménem Krkonošská kuchyně. Ale než si i my budeme pochutnávat na kyselu, sejkorách, chlupáčích nebo zvěřině, budeme tam pro vás od 14:30 tancovat, hrát a zpívat ty nejkrásnější z našich písniček a už teď se na to moc a moc těšíme.

Vystoupení v hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou
V sobotu 18. srpna 2018 přijedeme našimi krkonošskými písničkami a tanci zpříjemnit večer hostům hotelu Horizont v Peci pod Sněžkou.

Jičín, město pohádky
Pohádkový čas zažije město Jičín mezi 12. a 16. zářím - ve školách se nebudou dávat špatné známky ani poznámky, lidé tam nebudou kouřit, mluvit sprostě, ani na sebe nebudou zlí... ale hlavně se tam po všechny ty dny bude hrát, zpívat, tancovat, prožívat napínavé pohádkové příběhy, všichni si tam budou moct hrát, mlsat a veselit se.

V sobotu 15. září tam budeme za naše krásné, pohádkové hory vystupovat i my, malí i velcí Horalové, s našimi nejveselejšími písničkami a tanci. V kolik hodin to přesně bude, to vám sem ještě napíšeme.

VIII. Tuláčkovy slavnosti - perlařské
Vh Poniklý, tam bude šejdovec, terlovať tam bude pellář, šeuc... kdepak šejdovec, veliká sláva v sobotu 29. září 2018 bude a i když pořadatelé zatím nenapsali, co všechno je v plánu, jedno už vám prozradit můžeme - budeme u toho i my.

O dalších vystoupeních jednáme a včas vám dáme vědět o každé příležitosti, při níž se s vámi s radostí setkáme.

Horalské zkoušky
Spodní ozdoba nadpisu
Zkoušky Krkonošského Horalu se konají v Kulturním domě Střelnice ve Vrchlabí, obvykle v Malém sálu, někdy i na jevišti Velkého sálu.

Zkoušky scénického tance
Každé pondělí mezi 18:00 a 19:00 hod. schází se horalské pěnice, pěvci i někteří tanečníci a společně zpívají a tancují tance, připomínající dávný život krkonošských horalů i jeho radosti.

Pěvecké zkoušky aneb posezení s muzikou
Každý pátek mezi 18. a 19. hodinou se schází naše pěnice a pěvci, aby si společně zapěli naše krkonošské písničky. Kdybyste měli chuť jít si zazpívat s námi, jste vítáni. Aktuální informace o konání zkoušky získáte na čísle 737 430 766.

Taneční zkoušky
Každý pátek od 19:00 do 21:00 je v Malém sále na Střelnici veselo - tančí se tam polka veselá prokládaná vobkročáky, valčík a především naše krkonošské tance - řemeslnické, rozverné i romantické. Přijďte si zatančit s námi...

Při zrušení zkoušky se posílají sms zprávy členům souboru.