Zpět na Úvodní stránku Ozdoba hlavního nadpisu

Horalský kalendář

Spodní ozdoba nadpisu
Nejbližší vystoupení
Spodní ozdoba nadpisu
Pouť po našem
V sobotu 12. května bude v Martinicích v Krkonoších moc dobře - celé okolí se tam sjede pobavit se na tradiční martinickou „Pouť po našem“, kde si lidé užijí nejrůznější atrakce, dají si dobré sejkory, buchty a koláče a užijí si umění nejrůznějších šikovných lidí. Od 12:30 pro ně budeme zpívat, hrát a hlavně tancovat tance krkonošských řemeslníků i tance plné lásky.

Termíny dalších vystoupení na vás čekají v sekci Kalendář.

Nejbližší zkouška
Spodní ozdoba nadpisu
V pondělí 7. května 2018 od 18:15 hod. v Malém sále KD Střelnice Vrchlabí.

Spodní ozdoba nadpisu
Pěvecká a muzikantská zkouška
V pátek 11. května 2018 od 18:00 hod. v Malém sále KD Střelnice Vrchlabí.

GENERÁLNÍ ZKOUŠKA
V pátek 11. května 2018 od 19:00 hod. v Malém sále KD Střelnice Vrchlabí.

Máte-li chuť se přidat k Horalu, neváhejte a přijďte se na některou z našich zkoušek podívat. Budete vřele vítáni.


Nadcházející vystoupení
Spodní ozdoba nadpisu
Pouť po našem
Moooc dobře bude 12. května v Martinicích v Krkonoších. Kdo přijede vlakem na tamní historické nádraží a seběhne pár kroků, nebude litovat. Stoly se bucou prohýbat pod sejkorami, buchtami a koláči, děti si užijí nejrůznějších atrakcí a spolu s dospělými i různé dílničky, malování na obličej a dočasné tetování... a každý příchozí bude mít příležitost obdivovat nejrůznější šikovné lidi, kteří je tam přijedou potěšit. S týmž cílem tam přijedem i my a už teď se těšíme, až pro vás od 12:30 budeme tancovat naše tance řemeslnické i zamilované. Blíže psáno o pouti je na stránce martinických Sokolů na adrese http://www.martinicevkrk.cz/sokolmartinice/?id=296880&action=detail.

Jičín, město pohádky
Pohádkový čas zažije město Jičín mezi 12. a 16. zářím - ve školách se nebudou dávat špatné známky ani poznámky, lidé tam nebudou kouřit, mluvit sprostě, ani na sebe nebudou zlí... ale hlavně se tam po všechny ty dny bude hrát, zpívat, tancovat, prožívat napínavé pohádkové příběhy, všichni si tam budou moct hrát, mlsat a veselit se.

V sobotu 15. září tam budeme za naše krásné, pohádkové hory vystupovat i my, malí i velcí Horalové, s našimi nejveselejšími písničkami a tanci. V kolik hodin to přesně bude, to vám sem ještě napíšeme.

Zákony pohádkového města Jičína

O dalších vystoupeních jednáme a včas vám dáme vědět o každé příležitosti, při níž se s vámi s radostí setkáme.

Horalské zkoušky
Spodní ozdoba nadpisu
Zkoušky Krkonošského Horalu se konají v Kulturním domě Střelnice ve Vrchlabí, obvykle v Malém sálu, někdy i na jevišti Velkého sálu.

Zkoušky scénického tance
Každé pondělí mezi 18:00 a 19:00 hod. schází se horalské pěnice, pěvci i někteří tanečníci a společně zpívají a tancují tance, připomínající dávný život krkonošských horalů i jeho radosti.

Pěvecké zkoušky aneb posezení s muzikou
Každý pátek mezi 18. a 19. hodinou se schází naše pěnice a pěvci, aby si společně zapěli naše krkonošské písničky. Kdybyste měli chuť jít si zazpívat s námi, jste vítáni. Aktuální informace o konání zkoušky získáte na čísle 737 430 766.

Taneční zkoušky
Každý pátek od 19:00 do 21:00 je v Malém sále na Střelnici veselo - tančí se tam polka veselá prokládaná vobkročáky, valčík a především naše krkonošské tance - řemeslnické, rozverné i romantické. Přijďte si zatančit s námi...

Při zrušení zkoušky se posílají sms zprávy členům souboru.